Hakkımızda

EA FINDIK KABUĞU kurulduğu gün den günümüzü fındık kabuğu ihracatında bir çok başarılı teslimata imza atmış ve atmaktadır. Fındık kabuğu’nun çok çeşitli sektör ve bölgelerde tüketildiği düşünüldüğünde, Türkiye’ye hem de yurt dışına seri bir şekilde satış gerçekleştirmekteyiz. Günümüzde artık kaynakların tükenebilir olduğu kabul edilmiş ve sürdürülebilirlik kapsamında çevre dostu önlemler alınmaya başlamıştır.

Her yıl 30.000 ton  kabuk satışımız vardır. Bu kabukların tekrardan enerji olarak geri kazandırılması ülkemizdeki ormanlarımızın daha uzun ömürlü kalmasına büyük sebeptir. EA KATI ATIK GERİ DÖNÜŞÜM HAFRİYAT İNŞAAT MADEN TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ olarak ülkemize katkı sağlamaya devam edeceğiz

Amacımız fındık kabuğu sektörün de ülkemizde yer alan ihtiyaçlar doğrultusunda firmamızı geliştirmek ve sürekli iyileştirme ile sizlere daima kaliteli fındık kabuğu sunmaktır.

Vizyonumuz

Türkiye çapında kendini mal ve hizmet alanlarında kanıtlamış, toplam kalitesini sürekli geliştiren, fındık kabuğu yakıt türünün tanıtımı ve kullanımına öncülük ederek müşteri memnuniyeti odaklı oluşumlar içinde bulunarak ulusal bazda tüketiciler tarafından bilinen bir marka olmaktır.

Misyonumuz

Firmamız ileri teknolojik imkânlardan yararlanarak her daim en iyi hizmeti sunmak için özenle çalışmalarını sürdürmektedir. Tüm çalışanları, üreticileri, tüketicileri ve diğer paydaşları ile yılladır sağladığı birliktelik ile tüm taleplere etkin, zamanında ve verimli bir şekilde cevap vermeyi amaçlamaktadır.

GENEL MÜDÜR
BARLAS EKİN